PINAR SÜT

Pınar Süt İle Evde Aktivite Zamanı

Evinizdeki Pınar Süt kutularını kullanarak yapabileceğiniz bu pratik aktiviteler ile, çocuğunuzun düşünme, bağlantı kurma, renkleri ayırma gibi becerilerinin gelişmesine destek olabilirsiniz. Oyuncak arabadan kuklaya, saksıdan rüzgar süsüne kadar çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz zamana eğlence katacak aktivite önerilerimiz var.
Pınar Süt ile Maket Şehir Yapımı
Pınar Süt ile Maket Şehir Yapımı
Pınar Süt ile Kumbara Yapımı
Pınar Süt ile Kumbara Yapımı
Pınar Süt ile Oyuncak Araba Yapımı
Pınar Süt ile Oyuncak Araba Yapımı
ÜRÜNLERİMİZ
1973’ten beri sağlıklı nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak için taptaze, katkısız ve doğal Pınar Süt’ü; en sağlıklı şekilde satış noktalarına ve sofralarınıza ulaştırıyoruz.
Doğal
Taptaze, katkısız ve doğal Pınar Süt’ü; yıllardır çiftçilerle beraber kalitesini, değerini ve verimliliğini geliştirdiğimiz çiftliklerden ve dağ köylerinden özenle topluyoruz.
Katkısız
Pınar süt, doğal ve sağlıklıdır. İlk günkü tazeliğiyle hiçbir katkı maddesi eklenmeden paketlenir.
Besleyici
Pınar, sütü ilk tazeliğini, besin değerlerini ve vitaminlerini kaybettirmeden paketler. Böylelikle, Bardakta İzi Kalan Pınar Süt besleyicidir.
Kalsiyum Kaynağı
Pınar Süt, kemik gelişiminin temel taşı olan kalsiyumun da kaynağıdır. Bir bardağı (250 ml) günlük kalsiyum ihtiyacının yaklaşık %38'ini karşılar.
Uzun Ömürlü
UHT (ultra ısıl işlem), sütün ömrünü günden aylara çıkartan teknolojidir. Türkiye'de UHT teknolojisini ilk kez Pınar Süt kullanmıştır.
Bardakta İzi Kalan
Pınar, sütü ihtiyacınız olan besin değerlerini koruyarak en ileri teknolojiye sahip üretim tesislerinde paketler ve bardakta izi kalan Pınar Süt’ü sizlere ulaştırır.