KATILIM KOŞULLARI

1. Bu kampanya Pınar Süt Mamulleri Sanayii A.Ş. tarafından MPİ’nin 11.03.2022 tarih ve E-40453693-255.05.02-17392 sayılı izni ile Mucize Tanıtım tarafından düzenlenmektedir.

2. 26.03.2022 (Saat 12.00) - 29.03.2022 (Saat 23.59) Kampanya tarihleri arasında, Kampanya tarihleri arasında, www.instagram.com (ücretsiz) internet sitelerine kullanıcı bilgileri ile giriş yaparak, @pinarhepyanimda sayfasını takip ederek, paylaşılan postun altına Pınar Labneli favori iftar tarifinin adını yorum yaparak paylaşan kullanıcılar katılacaktır.

3. Yarışma sonuçları konusunda uzman jüri tarafından 30.03.2022 tarihinde saat 10.00’ da yaratıcılık, gerçeklik, etkileyicilik kriterleri doğrultusunda değerlendirilecektir. Kazananlar; 31.03.2022 tarihinde saat 15.00 @pinarhepyanimda sayfasında açıklanacaktır.

4. İkramiye olarak; 2 kişiye 150 TL değerinde Danilo şef ile tariflerini beraber yapma şansı verilecektir. 4-5 Nisan 2022 tarihinde tüm malzemeler Danilo şef tarafından karşılanacak olup, yemek yapma organizasyonuna ulaşım kazananlara aittir.

5. 100 kişiye 200 TL değerinde Migros Money puan verilecektir. Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazalarından 01.04.2022-30.04.2022 tarihleri arasında geçerli Migros Money puan yüklü kart verilecektir.

6. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.

7. Money puan ikramiyesi nakde çevrilemez.

8. Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan paylaşımlar esas alınacaktır.

9. İkramiye kazanan katılımcı, isminin @pinarhepyanimda Instagram sayfasında bahsetme (mention) yoluyla açıklanmasını kabul etmiş sayılır.

10. Yarışma sonunda kazanan kişi ile direkt mesaj (DM) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Pınar Süt A.Ş. sorumlu değildir.

11. İkramiyeler, talihlilerin DM üzerinden ilettikleri adreslerine Nisan ayı içerisinde gönderilecektir.

12. Kampanyaya Pınar Süt A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Pınar Süt A.Ş. bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

13. 18 yaşından küçükler ve yurt dışında yaşayanlar kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

14. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

15. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

16. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup Pınar Süt A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

17. Pınar Süt A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kampanyaya katılım için Internet erişim maliyeti kullanıcıya aittir.

18. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Pınar Süt A.Ş. sorumlu değildir.

19. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını’ kabul etmiş sayılırlar. Pınar Süt A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

20. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Pınar Süt A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

21. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Pınar Süt A.Ş. tarafından yapılacaktır. Pınar Süt A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

22. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Promosyona ilişkin değişiklikler @pinarhepyanimda Instagram hesabında duyurulacaktır. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Ramazan’a özel çekilişimiz sona ermiştir. İlginiz ve katılımlarınız için teşekkür ederiz.