HANGİ DANS SİZE GÖRE?

HANGİ DANS SİZE GÖRE?

Dansa başlamak istiyor ama hangi dans türünü seçeceğinize karar veremiyor musunuz? O halde testimizi çözün ve hangi dansın sizin dansınız olduğunu bulun!

1. Giyim tarzınızı nasıl tanımlarsınız?

A) Zarif, şık, klas B) Renkli, neşeli, spor C) Doğal, yerel motiflere sahip D) Vintage, romantik

2.Ayaklarınız en çok hangi ayakkabı türüyle rahat eder?

A) Tabii ki topuklu B) Spor ayakkabı C) Parmak arası terlik ama mümkün olsa hep çıplak ayak gezerim D) Kalın ve küçük topuklu ayakkabılar

3. Hangi tür filmler size hitap eder?

A) Dramatik ve romantizm yüklü filmler B) Komedi ve macera filmleri C) Türk ve Bollywood filmleri D)Romantik komediler, eski Hollywood filmleri

4. İdeal eş tipinizi nasıl tanımlarsınız?

A) Tutkulu, iddialı,ince zevkleri olan B) Neşeli, hareketli, güldürmesini bilen C) Otoriter, güvenilir, oturaklı D) Romantik, kibar, centilmen

5. İdeal bir yıldönümü kutlaması için aşağıdakilerden hangisi daha uygun size göre?

A) Şık bir restoranda, mum ışığında akşam yemeği B) Pek çok mekana gittiğiniz keşif dolu bir buluşma C) Fasıl dinleyebileceğiniz bir mekan veya bir taverna D) Şehrin eski semtlerinde otantik bir mekan

6. Bir düğüne veya partiye gittiniz. Dansla nasıl bir ilişkiniz olur?

A) Mutlaka eşimin beni dansa kaldırmasını beklerim. B) Kimseyi beklemez, tam tersine ben herkesi piste çekerim. C) Müziği duyunca kendimi piste atarım. D) Arkadaşlarımla birlikte saatlerce pistten inmem.

Sonuç

Sizin dansınız tango. Özgüvenli, tutkulu, ince zevkleri olan birisiniz. Aşkın ve tutkunun dansı tango, kişiliğinizle çok iyi örtüşüyor.

Sizin dansınız Latin dansları. Her zaman kıpır kıpır, hareketli ve neşelisiniz. Hızlı ve bol ritimli samba, cha cha, rumba gibi Latin dansları tam size göre.

Sizin dansınız oryantal. Geleneksel değerlerle uyumlu, bununla birlikte doğal ve rahatsınız. Hareketli ve kıvrak yerel dansımız, sizinle harika bir uyum içinde olacaktır.

Sizin dansınız swing & lindy hop. Naif, hayat dolu, samimi ve içtensiniz. Geçmiş zamanları, özellikle 1950’li yılları çağrıştıran bu dans türlerinde kendinizi bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR